Kurumsal

Öncelikle bu bölümümüzü okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Antebim Web Tasarım'ın faaliyet alanı internet teknolojileridir.

Bilişim sektöründe 13 yıllık yazılım sektöründe kaliteli ve farklı hizmet anlayışı ile her zaman yanınızdayız.

2007 yılından bu yana Antebim reklam ajansı olarak hizmet vermekteyiz ve bugüne gelene kadar birçok kurum, kuruluş ve kişilere internet teknolojileri konusunda hizmetler sunduk.

Antebim Web Tasarım olarak uzun yıllardır kurumlara, firmalara ve şirketlere web tasarımgrafik tasarımprofesyonel fotoğraf çekimi vekurumsal hizmetler sunmaktayız.

AMACIMIZ :

- Firmalarımız, internet kanalı ile tüm Türkiye ve dünyaya açılsın istiyoruz. İnternet üzerinden satış gerçekleştirebilsin.

- Yaptığımız web sitelerini firmalara teslim ettikten sonra asıl önemli olan sürekli sürekli kontrol etmek ve destek vermektir. amacımız, hizmette devamlılık ilkesini uygulayarak 'müşteri sadakatini' yakalamaktır. Firmanın bu alanda yaptığı yatırımın boşa gitmemesi için çabalamaktır.

WEB SİTESİ:

Web sitesi tasarımı yaptırmaktan küçük ve orta ölçekli firmalar çekinir.

Şunu bilin ki web sitesi tasarım fiyatları korkulacak meblağlar değildir. Her bütçeye uygun web firmamızda mevcuttur.

NEDEN BİR WEB SİTENİZ OLMALIDIR ?

- En önemli nedeni, günümüzün artık teknloji çağı olmasından ve tüm dünyada internet kanalıyla bir pazar oluşturmanın mümkün olması.

- Firmalar eskiden hedef hedef kitlesine ulaşmak için gerektiğinde kapı kapı gezer, ününü birçok zahmetlere katlanarak pazarlamaya çalışırdı ama artık bütün bu işlemleri web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Eğer web sitenizi kaliteli ve kolay anlaşılır ve kolay gezilir ve güvenilir bir şekilde yaptırırsanız, ürün ve hizmetlerinizi net bir şekilde web sitenizde ifade edebiliyorsanız, kurumsallığınızı tüm dünyaya tanıtmış olursunuz. Normal şartlarda ulaşamayacağınız geniş bir hedef kitlesine kendinizi anlatmış olursunuz.

NEDEN BİZ

- Yaklaşık 10 yıldır bu sektörde referans ve güvenirliğimizi arttırarak istikrarlı bir şekilde gelişmeye devam ettik

- Dünya teknolojilerini yakından takip ederek, tüm yenilikleri firmalara uygulayıp modern bir anlayışla ve profesyonel bir ekiple hizmet verdik.

- Her müşterimiz bizim için değerli ve önemlidir. Müşterilerimiz arasında büyük ya da küçük firma ayırımı yapmadan hizmet veriyoruz.

 

- 'İŞ TAKİP' anlayışıyla ve büyük bir tititzlikle çalışıyoruz. Firmamızla el sıkıştığımız an, firmamız iş takıp listesine girer. Her aşamada müşterilerimiz bilgilendirilir. Müşteri memnuniyetini sağladıktan sonra yapılan tasarım aktif olmaya başlar.

- Tüm işlerimizde ilkemiz ' ÖZGÜN ' olmaktır. Her firmaya özel çalışmalar yapılır.

- Ekip çalışmasına önem veriyoruz. Tasarımgrafikyazılım gibi sürekli yenilenen alanlarda ekip olarak yaratıcı fikirler geliştirmekteyiz. Tükenmişlik sendromuna kapılmadan, ilk günki heyecanımızı koruyarak hizmet vermeye devam edebilmek için kendi alanımızla ilgili soyal aktivitelere katılmaktayız.

- Firmaların A'dan Z'ye tüm kurumsal ve ajans hizmetlerini üstlenmektedir.

YAPTIĞIMIZ HİZMETLER

Web Tasarım

Grafik Tasarım /KatalogKartvizitMatbaabaskı ve promosyon ve tüm ajans hizmetleri

Google CEO

E-Ticaret site altyapısı

Profosyonel Fotoğraf Çekimi

BİZ ANTEBİM WEB TASARIM OLARAK KURUMSAL BİR HİZMET VERİYORUZ. SİZ DE KURUMSALLAŞMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE MUTLAKA İRTİBATA GEÇİN.